Výhradní autorizovaný servis pojistných ventilů LESER Hamburk

Armatury TOPAS - Kompletní servis v oblasti průmyslových armatur

LESER

Firma LESER GmbH & Co. KG má své hlavní sídlo v Německu a zaměstnává ve vysoce moderním závodě kolem 400 pracovníků. Díky filozofii výroby ve vlastním podniku dokáže LESER zajistit vysoký standard kvality, který z firmy LESER udělal jeden z předních výrobců pojistných ventilů na celém světě.
 
Podnik byl založen v Německu v roce 1818, tedy před téměř 200 lety, jako slévárna mosazi a vyvinul během průmyslové revoluce produktovou řadu mechanických komponentů k vybavení strojů. První pojistný ventil expedoval LESER v roce 1885. Od sedmdesátých let minulého století se společnost specializovala výlučně na výrobu pojistných ventilů. Během osmdesátých let se LESER stal čelním evropským dodavatelem pojistných ventilů. Tuto pozici na trhu budovala pak společnost rok co rok.
 


Vize společnosti LESER
Ve „světě pojistných ventilů" a jejich využití se LESER definuje jako jeden z předních mezinárodních výrobců, jež je pro své zákazníky kompetentním, spolehlivým a angažovaným partnerem, se kterým mohou počítat. Příznačné pro na celém světě aktivní společnost LESER jsou stejným dílem tradice a úspěch.
 
Všechny pojistné ventily LESER nesou značky CE a ASME.

PřílohaVelikost
PDF icon Katalog LESER CZ26.55 MB
PDF icon Certifikát LESER216.55 KB